Historia motoryzacji

Motocykl, Historia

W powojennej Polsce motocykle i motorowery miały być głównym sposobem transportu prywatnego. Popularne były Mztki, Romety, ale prawdziwym hitem były motocykle WSK produkowane przez zakłady w Świdniku, które początkowo przeznaczone były do produkcji śmigłowców.

W latach 80 wyprodukowano 2 milionowy egzemplarz WSKi, co uczyniło go najpopularniejszym motocyklem okresu PRL. Dzięki temu wiele egzemplarzy zachowało się do czasów dzisiejszych, jednak ich stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście części WSK można kupić w internecie bez większych problemów, jeśli tylko mądrze wybierzesz dostawcę.

Szukaj, a znajdziesz

Podczas wyszukiwania części WSK warto zwrócić uwagę, czy sprzedawca oferujący części WSK jest sprawdzony i posiada dobre opinie dotyczące sprzedaży. Warto poświęcić chwilę i wybrać firmę z długoletnią tradycją, jak na przykład www.rooader.pl . Sklep ten już od dziesięcioleci specjalizuje się w sprzedaży nie tylko części WSK, ale także wszystkich podzespołów innych modeli motocykli i motorowerów.

Zrób to sam

Jeśli tylko posiadasz WSK w garażu możesz samemu wyremontować ten motocykl. Charakteryzuje się on prostą budową pozwalającą na wykonanie remontu nawet początkującym majsterkowiczom. Wystarczy trochę chęci, podstawowe narzędzia i części WSK, które znajdziesz na stronie www.rooader.pl. Satysfakcja z własnoręcznie wykonanego remontu jest nie mniejsza niż z jazdy świeżo wyremontowanym motocyklem. Każdy, kto tego doświadczył, z pewnością potwierdzi tę tezę.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *