Sentyment do czasów PRL

Motocykle, Historia

Minione czasy PRLu wywołują w Polakach różne emocje. Jednak wiele przedmiotów z tamtych lat nadal wywołuje u nas przyjemny sentyment i wspaniałe wspomnienia. Jedną z takich rzeczy jest z pewnością motocykl WSK.

Prostotą w serca Polaków

Maszyna produkowana przez zakłady w Świdniku zdobyła serca Polaków nie tylko ze względu na powszechną dostępność spowodowaną olbrzymią, jak na tamte lata liczbą wyprodukowanych egzemplarzy. Był to motocykl niezwykle wygodny, ale i także prosty w budowie. Pozwoliło to użytkownikom na serwisowanie go we własnym zakresie. Jak na ironię jest to zarówno wada, jak i zaleta. Części WSK były ogólnodostępne, a co za tym idzie stosunkowo tanie na tyle, że każdy użytkownik mógł sobie pozwolić na ich kupno. Z drugiej strony mnogość części WSK była i jest przekleństwem użytkowników, bowiem znalazło się wielu oszustów oferujących zużyte części WSK jako jeszcze sprawne.

Kupuj u sprawdzonych sprzedawców

W dzisiejszych czasach nie warto szukać części WSK na giełdach motoryzacyjnych. W internecie jest sporo stron oferujących części WSK , jednak warto wybrać sprawdzonych sprzedawców. Z pewnością takim sprzedawcą jest www.rooader.pl , firma o wieloletniej tradycji, która już od początku istnienia specjalizowała się w sprzętach z epoki PRL. Rewitalizacja motocykla, który przeleżał ukryty w garażu wcale nie musi być trudna. Czasem wystarczy trochę samozaparcia, odrobinę pracy, a efekt może nas cieszyć przez długie lata, jeśli tylko odpowiednio będziemy konserwować i serwisować nasz motocykl.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *